Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

«Про  встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку, ставок орендної плати за земельні ділянки, розташовані на  території  Білотинської сільської ради на 2020 рік»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Білотинська  сільська  рада  повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку, ставок орендної плати за земельні ділянки, розташовані на  території  Білотинської  сільської ради на 2020 рік » та аналізу регуляторного впливу до нього.

bilotin.rada-izyaslav.gov.ua.  Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу (до 22.06.2019 року).

Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: Білотинська сільська рада , вул.Миру,3, с. Білотин Ізяславського району, 30322, або електронною поштою за адресою: bilotinrada@ukr.net

Секретар сільської ради                                                                       В. В. Лех

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

«Про  встановлення ставок та пільг із сплати податку на
нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Білотинська  сільська  рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про  встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік» та аналізу регуляторного впливу до нього.

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Білотинської  сільської ради в мережі Iнтернет за адресою: bilotin .rada-izyaslav.gov.ua.  Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу (до 22.06.2019 року).

Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: Білотинська сільська рада , вул. Миру,3, с. Білотин Ізяславського району, 30322, або електронною поштою за адресою: bilotinrada@ukr.net

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

«Про встановлення транспортного податку, єдиного податку, туристичного збору

та збору за місця для паркування транспортних засобів  на 2020 рік на території Білотинської  сільської ради»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Білотинська  сільська  рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення транспортного податку, єдиного податку, туристичного збору та збору за місця для паркування транспортних засобів на 2020 рік на території Білотинської сільської ради» та аналізу регуляторного впливу до нього.

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Білотинської сільської ради в мережі Iнтернет за адресою: bilotin.rada-izyaslav.gov.ua Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу (до 22.06.2019 року).

Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: Білотинська сільська рада , вул.Миру,3, с.Білотин Ізяславського району, 30322, або електронною поштою за адресою: bilotinrada@ukr.net